GOSHMAKEUPSCHOOL -

Lekcja nr 1 / Lekcja nr 2 / Lekcja nr 3 / Lekcja nr 4

Specjalnie dla Was otwieramy cykl spotkań w charakterze Tips & Tricks dedykowany technikom makijażowym i dopasowaniu kosmetyków do indywidualnych preferencji. Nasza główna makijażystka, Anna Mucha International Make-up Master, podzieli się z Wami swoją wiedzą dotyczącą sztuki makijażu oraz naszych kosmetyków. Chcielibyśmy pomóc Wam w dobraniu produktów do indywidualnych potrzeb, rodzaju urody i oczekiwanych efektów. Taka wiedza pozwoli na świadome zakupy w myśi filozofii zero waste.

Anna Mucha

International Makeup Master. Ekspert i główny szkoleniowiec marki Gosh Copenhagen. Pierwsza polska zwyciężczyni międzynarodowego konkursu International Masters’ Award MakeUp BEAUTY FORUM – Monachium 2015 oraz zwyciężczyni polskiej edycji Mistrzostw Makijażu BEAUTY FORUM – Warszawa 2015.

Finalistka projektu Artysta Roku magazynu MakeUp Trendy 2017. Wykładowca w Akademii Makijażu i Stylu, egzaminator w Państwowej Komisji Egzaminacyjnej oraz juror w ogólnopolskich mistrzostwach makijażu.

Lekcja 1. Makijaż Rozświetlający GOSH GLOW. Tips & Tricks.

Dowiedz się jak budować rozświetlenie od bazy aż po ostatnie muśnięcie pędzla. Jak podkreślić efekt GLOW makijażem oka lub ust. A dla tych z Was które chciałyby zaszaleć, proponujemy GLOW w wersji CRAZY BLUE. Technikę łączymy z kreacją. Sprawdź jaki pomysł na GOSH GLOW miał nasz gość specjalny😊

Lekcja 1

NOWOŚĆ. Puder rozświetlający I'M Sparking z efektem GOLD GLOW.

Rozświetlający team GOSH

Backstage. Lekcje dla Was to sama przyjemność.

Zapraszamy na kolejną lekcję GOSH Makeup School już 1 sierpnia.

Lekcja nr 1 / Lekcja nr 2 / Lekcja nr 3 / Lekcja nr 4

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone GOSH COPENHAGEN 2020

wsparcie: JL PROJEKT