Instruktaż doboru maskar GOSH Copenhagen -

Instruktaż doboru maskar GOSH Copenhagen

 

Każda z nas, niezależnie od typu oka, czy rodzaju rzęs pragnie tego samego – #Pewności Efektu wydłużonych, podkręconych i pogrubionych rzęs.
Zanim znajdziemy ulubioną maskarę warto odpowiedzieć sobie na kilka podstawowych pytań:

  • Jak dobrać odpowiednią dla siebie maskarę?
  • Czy kształt oka ma znaczenie?
  • Jaki rodzaj szczoteczki wybrać?
  • Jak aplikować maskarę, aby osiągnąć oczekiwany efekt?

 

GOSH Copenhagen w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz maskar, z których każda oferuje inny rodzaj lub poziom intensywności efektu.

  • długość
  • intensywność
  • objętość
  • dramatyzm
  • podkręcenie
  • wodoodporność

DOBIERZ swój ideał z pomocą poniższego INSTRUKTAŻU.

 

Jeśli po przeczytaniu instruktażu będziesz miała pytania bądź będziesz chciała dowiedzieć się więcej o maskarach GOSH Copenhagen, zapraszamy na bezpłatny webinar w ramach Mistrzowskiej Szkoły Makijażu Online już 16 listopada o godzinie 19:00. Nasza ekspertka, Anna Mucha – International MakeUp Master, opowie o prawidłowym doborze tuszu do rodzaju oka i wyjaśni wszystkie wątpliwości.

Zapisy na webinarium – TUTAJ.

 

TYP OKA: DUŻE/ OKRĄGŁE

Przy dużym oku masz o wiele większy wybór jeżeli chodzi o rodzaj szczoteczki. Nie musisz obawiać się jej wielkości i bezpiecznie skorzystać ze spektakularnych efektów jakie zapewnia.

 

TYP RZĘS: Długie i cienkie

Ten typ rzęs wymaga specjalnej formuły, która oplecie każdą z nich, dodając im objętości. Dodatkowo dobrze dobrać maskarę z odżywczą formułą, która wzmocni ten typ dość wiotkiej rzęsy, podniesie poziom elastyczności i tym samym wpłynie na efekt podkręcenia.

 

#PEWNOŚĆ EFEKTU: Pogrubionych i podkręconych rzęs w rozmiarze XXL
MASKARA BOOMBASTIC SWIRL
Duża szczotka nada spektakularnej objętości cienkim rzęsom. Formuła z olejem arganowym uelastycznia je, co przy wykorzystaniu szczoteczki z efektem „swirl” podkręci rzęsy aż po same końce. Nakładaj ruchem obrotowym, dzięki czemu uzyskasz efekt „sztucznych rzęs”.

 

#PEWNOŚĆ EFEKTU: Pogrubionych rzęs w rozmiarze XXL
MASKARA BOOMBASTIC XXL
Silikonowa duża szczoteczka z krótkimi włoskami idealnie pogrubi cienkie rzęsy. Aplikuj od nasady aż po same końce. Nakładaj ruchem obrotowym, dzięki czemu uzyskasz efekt spektakularnych rzęs.

 

#PEWNOŚĆ EFEKTU: Intensywnie zwiększonej objętości rzęs (tusz ze złotą końcówką odcień Carbon Black, ze srebrną Black)
MASKARA SHOW ME VOLUME
Idealna maskara dla zwolenniczek klasycznych szczotki z włókna syntetycznego. Duża szczotka z gęstego włosia idealnie pogrubi cienkie i rzadkie rzęsy. Aplikuj ruchem „zygzaka” od nasady aż po same końce.

 

TYP OKA: OKO MAŁE/ OPADAJĄCA POWIEKA

Przy tym typie oka wyboru musisz dokonać wśród mniejszych szczotek, może ona być zarówno silikonowa, jak i z włókna syntetycznego. Mniejsza szczotka pomoże Ci prawidłowo i bezpiecznie aplikować maskarę. Twój cel przy wyborze maskary to optyczne powiększenie oka.

 

TYP RZĘS: Proste i krótkie

Przy rzęsach krótkich i prostych postaw na szczoteczki wygięte, które pomogą Ci naturalnie wyciągnąć rzęsy po łuku wachlarza. Ten rodzaj rzęs wymaga również elastycznych formuł, które wpłyną na ich lepsze podkręcenie.

 

#PEWNOŚĆ EFEKTU Wydłużonych i podkręconych rzęs z wyraźnym zaznaczeniem zewnętrznego kącika
MASKARA CATCHY EYES
Kultowy już kształt szczoteczki, która perfekcyjnie modeluje kształt rzęs, pozwalając osiągnąć efekt kociego spojrzenia, nawet przy tak trudnych, jak krótkie i proste rzęsy.
Aplikuj od nasady aż po same końce rzęs ruchem „zygzaka”.

 

#PEWNOŚĆ EFEKTU Intensywnie pogrubionych, podkręconych i precyzyjnie wydłużonych rzęs.
MASKARA NO LIMIT LASH
Nietypowy kształt szczoteczki daje podwójny efekt w zależności od potrzeby.
Efekt wydłużenia: Od nasady aż po same końce aplikuj maskarę ruchem „zygzaka”.
Efekt maksymalnego pogrubienia: rozpoczynając od nasady rzęs aplikuj maskarę ruchem obrotowym.

 

TYP RZĘS: Każdy

 

#PEWNOŚĆ EFEKTU Intensywnie pogrubionych, wydłużonych i podkręconych rzęs z głębokim odżywieniem
MASKARA REBEL MASCARA
Prawdziwa szczoteczka do zadań specjalnych. Wygięcie w kształcie łuku idealnie wydłuża i podkręca rzęsy po kształcie wachlarza. Końcówka wyposażona w wypustki i haczyki ułatwia wytuszowanie nawet najmniejszej rzęsy przy wewnętrznym kąciku. Formuła wzbogacona o olej z rokitnika i olej rycynowy głęboko odżywia.
Dla uzyskania efektu intensywnego pogrubienia aplikuj maskarę od nasady aż po same końce ruchem „zygzaka”. Dla wyraźniejszego efektu podkręcenia na zakończenie wykonaj ruch obrotowy.

 

TYP OKA: KAŻDY TYP OKA

 

TYP RZĘS: Każdy

 

#PEWNOŚĆ EFEKTU Pogrubionych i podkreślonych rzęs, zarówno naturalnych, jak i przedłużanych lub sztucznych
VOLUME SERUM MASCARA
Kształt szczoteczki daje możliwość kreowania różnych efektów.
Strona z długimi ząbkami: spektakularny efekt pogrubienia
Strona z krótkimi ząbkami: dzienny makijaż rzęs, efekt rozczesanych i wydłużonych rzęs.

SPECJALNE INFORMACJE DO STOSOWANIA MASKARY PRZEZNACZONEJ DLA RZĘS PRZEDŁUŻANYCH
Jeżeli posiadasz przedłużane rzęsy pamiętaj, aby nie używać maskar wodoodpornych oraz posiadających olejowe formuły. Mogą one doprowadzić do osłabienia kleju, a w konsekwencji do utraty rzęs.
VOLUME SERUM MASCARA posiada wodną formułę, idealną dla rzęs przedłużanych.
Demakijaż jest również bardzo istotny. Ważne, aby do zmycia Volume Serum Mascara używać płynów do demakijażu o wodnej formule.
Nie używaj płynów dwufazowych, gdyż mogą one osłabić przedłużane rzęsy.

 

TYP RZĘS: Krótkie

 

#PEWNOŚĆ EFEKTU Naturalnie wydłużonych i podkręconych rzęs.
MASKARA AMAZING BLACK
Smukła szczoteczka z włosia syntetycznego idealnie wydłuża rzęsy. Nakładaj ruchem „zygzaka” od nasady, aż po same końce.

 

TYP RZĘS: Krótkie i cienkie

 

#PEWNOŚĆ EFEKTU Widocznie wydłużonych rzęs ze zwiększoną objętością
MASKARA LASH SCULPTING
Maskara ze szczoteczką z włosia syntetycznego, z formułą z dodatkiem z mikrowłókien i wyciągiem z alg nadbudowuje rzęsy – naturalnie je wydłużając.
Dla osiągnięcia efektu spektakularnie pogrubionych i wydłużonych rzęs, aplikuj maskarę krótkimi ruchami od nasady, aż po same końce. Taki sposób aplikacji sprawia, że maskara dokładnie otula każdą rzęsę dodając jej objętości i długości.

 

#PEWNOŚĆ EFEKTU Pogrubionych, podkręconych oraz wydłużonych rzęs
MASKARA MY FAVOURITE MASCARA
Średniej wielkości szczoteczka z włosia syntetycznego. Odżywcza formuła z wyciągiem z dębu mocno odżywia i zapewnia bezpieczeństwo aplikacji nawet wrażliwych oczu. Idealnie pogrubia i wydłuża już przy pierwszej aplikacji.
Aplikuj maskarę od nasady, aż po końce rzęs wykonując ruch „zygzaka”. W celu uzyskania wyrazistego efektu nałóż na rzęsy dwie cienkie warstwy kosmetyku. Do zmycia maskary możesz użyć tylko wody. Pamiętaj jednak, że musi ona posiadać temperaturę 38°C lub wyższą.

 

TYP RZĘS: Długie i cienkie

 

#PEWNOŚĆ EFEKTU Widocznie pogrubionych rzęs z wodoodporną trwałością
MASKARA WATERPROOF VOLUME MASCARA
Silikonowa szczoteczka w kształcie elipsy idealnie pogrubia rzęsy. Formuła waterproof zabezpiecza efekt. Aplikuj od nasady aż po same końce ruchem „zygzaka”.

 

#PEWNOŚĆ EFEKTU Ekstremalnie pogrubionych i wydłużonych rzęs
MASKARA X-TREME
Trójramienna szczoteczka z włosia syntetycznego rozczesuje i pogrubia cienkie rzęsy.
Dla efektu pogrubienia aplikuj ruchem skośnym, dla efektu wydłużenia od nasady aż po same końce aplikuj ruchem „zygzaka”, a dla efektu podkreślenia aplikuj ruchem obrotowym.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone GOSH COPENHAGEN 2017

projekt i wykonanie