WYBIERAM PIĘKNO NA MOICH ZASADACH.

PIĘKNO ODPOWIEDZIALNE. WYBIERAM GOSH.

Wierzymy, że każda z nas jest inna i to jest PIĘKNE. Wiele się mówi o złym słowie w stosunku do drugiego człowieka - „hate”. A co z nami dziewczynami i kobietami? Kto uczy nas dobrego myślenia o sobie, z szacunkiem, akceptacją, uwielbieniem? Która z nas bez wstydu powie: Kocham siebie! Jestem piękna! Uwielbiam być sobą!? Myśląc pozytywnie młodniejemy. Widząc w sobie piękno, piękniejemy. Czując się piękne, mamy odwagę i energię dzielić się pięknem.

Oh. Gosh! Wyraża zachwyt.

Gosh Copenhagen to okrzyk zachwytu nad pięknem, osobowością, oryginalnością, prawdą o każdej z nas ubranej w uśmiech, mrugnięcie oka, wyjątkowy magnetyzm. Dziś również zachwycamy się pięknem. Pięknem świadomym, odpowiedzialnym za Ciebie, naszych małych przyjaciół oraz planetę. Tak, zmieniamy się każdego dnia dla siebie, Ciebie, dla nas. Codziennie robimy kolejny krok. Nie chcemy Cię pouczać. Nie chcemy Cię zmieniać. Chcemy Cię doceniać, celebrować, cieszyć z Tobą pięknem o Tobie. Pragniemy być przy Tobie, gdy patrząc w lustro z zachwytem powiesz… GOSH. I’M BEAUTIFUL!

ZOSTAŃ #GOSHGIRL

Zapraszamy Cię do grona #GoshGirl. Bądź piękna, pozytywna i inspirujaca dla innych. Bądź swoim najlepszym, prawdziwym przyjacielem. Bądź dla siebie dobra. Podkreśl to co w sobie lubisz, wyraź makijażem WŁASNY STYL i OSOBOWOŚĆ, idealnie w nurcie ECO. Dlaczego? Bo Twoje decyzje są ważne. Wpływają na planetę i życie zwierząt. Jeżeli możesz decydować, wybierz kosmetyki wegańskie oraz przyjazne środowisku, namawiamy Cię, by DECYZJE PODEJMOWAĆ ODPOWIEDZIALNIE.

NEWSLETTER

Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych (np. przysługujących Ci praw, odbiorców danych, okresu przechowywania danych) znajdziesz w Polityce prywatności i cookies.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone GOSH COPENHAGEN 2020

wsparcie: JL PROJEKT