FAQ

Co oznacza skrót „SPF”?

SPF to wartość liczbowa filtra (UVA i UVB), która określa zdolność ochrony przeciwsłonecznej danego kosmetyku. Wartość ta mówi, jak długo można przebywać na słońcu bez oparzenia skóry. Bez użycia kosmetyków zawierających filtr oparzenie  następuje po upływie ok. 15 minut. SPF to wielokrotność tego czasu. Przykładowo: SPF 15 (15 x 15 = 225 minut – czyli 3 godziny i 45 minut).

Jak powinnam usunąć wodoodporny makijaż?

W celu jak najlepszego usunięcia wodoodpornych produktów do makijażu użyj dwufazowego płynu do demakijażu, który przeznaczony jest do zmywania wodoodpornych kosmetyków. Dzięki temu demakijaż będzie prosty i skuteczny.

Dlaczego mój ulubiony produkt został wycofany?

Wycofywanie produktów związane jest z preferencjami zakupowymi klientów i trendami rynkowymi. GOSH Copenhagen jednocześnie wprowadza na rynek nowe, ulepszone formuły zastępujące dotychczasowe. Dzięki temu rozwiązaniu kosmetyki GOSH Copenhagen dają #Pewność Efektu perfekcyjnego makijażu.

Jaka jest polityka GOSH Copenhagen wobec testowania kosmetyków na zwierzętach?

GOSH Copenhagen nie przeprowadza, ani nie zleca wykonania testów swoich produktów i składników w nich zawartych na zwierzętach. Jesteśmy marką przyjazną dla wegetarian i wegan.

Jaki jest okres trwałości kosmetyków kolorowych GOSH Copenhagen?

Dla większości produktów kosmetycznych okres trwałości wynosi około 30 miesięcy od daty produkcji. Wszystkie produkty GOSH Copenhagen posiadają oznakowanie PAO (Period After Opening), który informuje jaki jest okres przydatności kosmetyku od momentu otwarcia. Symbol PAO wygląda jak otwarty słoiczek z terminem przydatności wyrażonym w liczbie miesięcy (np. 6M oznacza datę ważności 6 miesięcy od otwarcia).

Czy używanie kosmetyków GOSH Copenhagen jest bezpieczne?

Z reguły używanie kosmetyków jest bezpieczne dla skóry. W bardzo rzadkich przypadkach może wystąpić reakcja alergiczna w postaci podrażnienia. Bardzo ważne jest, aby odpowiednio stosować i przechowywać kosmetyki. GOSH Copenhagen rekomenduje usunięcie makijażu z twarzy przed snem przy użyciu płynu do demakijażu.

Czy jest możliwe, aby otrzymać listę składników, które znajdują się w produktach GOSH Copenhagen?

Prawo europejskie wymaga przedstawienia listy składników znajdujących się w produkcie (INCI). Niektóre kosmetyki mają ograniczone miejsce na opakowaniu. Wówczas listę znajdziesz na naklejce umieszczonej pod kodem kreskowym.

Czy kosmetyki GOSH Copenhagen zawierają w swoim składzie perfumy?

Niektóre produkty GOSH Copenhagen mogą zawierać perfumy. W celu uzyskania listy produktów, które nie zawierają perfum prosimy o kontakt poprzez nasz formularz kontaktowy.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone GOSH COPENHAGEN 2020

wsparcie: JL PROJEKT
Buy 1:1 quality watches. Get the perfect Rolex, TAG Heuer, Omega, Breitling, Rolex replicas for saleHublot watches for you while enjoying discounted prices. https://www.perfectreplica.io/.