P I E L Ę G N U J E M Y

PIĘKNO ODPOWIEDZIALNE. GOSH COPENHAGEN

Specjalnie dla Ciebie, prosto z zielonego serca Danii – Kopenhagi, kolebki mody, designu i proekologicznego stylu życia. Miasta, które idealnie balansuje aktywne, miejskie życie z bliskością natury. GOSH COPENHAGEN to PIĘKNO wyrażone w indywidualnym stylu, ŚWIADOMOŚĆ naszych codziennych wyborów, ale również, a może przede wszystkim ODPOWIEDZIALNOŚĆ za planetę. W GOSH COPENHAGEN wierzymy, że zmiany należy zacząć od siebie, dlatego codziennie, krok za krokiem, dokonujemy odpowiedzialnych wyborów w imię piękna.

GOSH Copenhagen stał się częścią duńskiej rodziny Tjelsen i towarzyszącym im zmianom pokoleniowym. GOSH to połączenie otwartych umysłów z wieloletnim doświadczeniem.

Korzenie GOSH Copenhagen sięgają produkcji farmaceutycznej, stąd też czystość i kontrola produkcyjna były dla nas zawsze podstawą działania. Dzięki skrupulatnej kontroli jakości, sprawdzonych źródeł surowców oraz najwyższej staranności w doborze składników, tworzymy bezpieczne formuły minimalizujące ryzyko podrażnień.

Dbamy o Ciebie każdego dnia dodając do naszych produktów filtry SPF, ochronę antypollution oraz anti blue light, abyś mogła w bezpieczny dla skóry sposób korzystać z telefonu czy komputera. Gosh Copenhagen to wiara w piękno świadome, odpowiedzialne i bezpieczne.

CZUJEMY ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA NASZYCH MAŁYCH PRZYJACIÓŁ.

Podjęliśmy decyzję o przejściu na weganizm. Już ponad 60% naszych kosmetyków posiada formuły wegańskie.

CHCEMY BEZPIECZNEJ PLANETY.

Z myślą o niej stopniowo zwiększamy ilość opakowań wykonanych z plastiku odłowionego z oceanów zwanych OWP - ocean waste plastic. Dzięki temu ograniczamy produkcję nowego plastiku i wspieramy inicjatywę oczyszczania oceanów i ochrony dzikich zwierząt.

DBAMY O CZYSTOŚĆ POWIETRZA.

W produkcji naszych kosmetyków zredukowaliśmy emisję CO2 do zera, gdyż wiemy jak bardzo czyste powietrze wpływa na zdrowie i piękno.

CHRONIMY LASY.

Zgodnie z zasadami zrównoważonej gospodarki leśnej, w części naszych kosmetyków korzystamy z drewna, które wraca do przyrody w postaci nowych nasadzeń.

TWORZYMY BEZPIECZNE FORMUŁY.

Minimalizujemy ryzyko podrażnień, a brak dodatku perfum nie naraża na uczulenia

MYŚLIMY O BEZPIECZEŃSTWIE ZAKUPÓW.

Każdy z naszych kosmetyków zabezpieczamy folią ochronną. To 100% pewności, że nigdy wcześniej nie był używany.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone GOSH COPENHAGEN 2020

wsparcie: JL PROJEKT
Buy 1:1 quality watches. Get the perfect Rolex, TAG Heuer, Omega, Breitling, Rolex replicas for saleHublot watches for you while enjoying discounted prices. https://www.perfectreplica.io/.