GOSH - Gosh Copenhagen - makijaż i kosmetyki

GOSH

KOPENHAGA – ŹRÓDŁO NIESKOŃCZONEJ INSPIRACJI

GOSH Copenhagen, marka z charakterem. Stworzona w Kopenhadze zgodnie z filozofią #Hygge. Daje radość z tworzenia stylizacji makijażowych oraz #PewnośćEfektu końcowego.  Kopenhaga to nowoczesność  z artystycznym zacięciem. Funkcjonalne miasto, pełne aktywnego zdrowego stylu życia. Miasto, które stanowi inspirację dla kobiety GOSH.

KOBIETA GOSH - O MIEJSKEJ NATURZE

Kosmetyki zaprojektowane z myślą o pewnych siebie kobietach z charakterem, które na pierwszym miejscu stawiają jakość i #PewnośćEfektu. Wielofunkcyjne kosmetyki GOSH Copenhagen pozwolą wykreować dowolną stylizację, bardzo często jednym produktem. Zapraszamy do Strefy EKSPERT RADZI. Poznaj porady DIY Anny Muchy – International Make-up Master.    

GOSH –RODOWA PIECZĘĆ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

GOSH Copenhagen rodzinna marka przekazywana z pokolenia na pokolenie, zrodzona w Kopenhadze i do dziś produkowana właśnie w tym mieście pod bacznym okiem założycieli. GOSH to jak podpis rodziny Tjellesen –założycieli marki, gwarancja jakości, czystości technologicznej, minimalizacji ryzyka podrażnień i dbałości o najdrobniejszy szczegół, każdego z produktów. Produkty GOSH Copenhagen zdobyły szacunek kobiet w 80 krajach, również w Polsce.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone GOSH COPENHAGEN 2017

projekt i wykonanie