Tusz do rzęs "Kocie Oczy" DRAMA -

Tusz do rzęs "Kocie Oczy" DRAMA


Opis produktu

TUSZ DO RZĘS CATCHY EYES DRAMA

Catchy Eyes Drama tworzy pięknie zdefiniowane, pełne objętości i podkręcone rzęsy już od pierwszej aplikacji. Połączenie innowacyjnej, silikonowej, wygiętej szczoteczki z efektem "push-up" wraz z ekstremalnie czarną, wodostabilną formułą to gwarancja perfekcyjnego makijażu rzęs do 24 godzin.

Maskara doskonale się rozprowadza, jest odporna na rozmazywanie, nie kruszy się, ani nie zbryla. Zastosowanie Termal Technology  pozwala na zmycie kosmetyku przy użyciu ciepłej wody - idealne rozwiązanie dla osób o wrażliwych oczach.

Formuła jest Vegańska, pozbawiona perfum, oraz minimalizująca ryzyko wystąpienia podrażnień - Allergy Certified. Rekomendowana do każdego typu rzęs.

Wybierając maskarę Catchy Eyes DRAMA aktywnie wspierasz naszą planetę. Jej  opakowanie zostało wykonane w 50% z plastiku odzyskanego z oceanów (OWP).

Twój wybór ma znaczenie!

  BENEFITY
  • Pełne objętości i podkręcone rzęsy już po jednej aplikacji
  • Trwałość - nie straszny jej deszcz, pot i łzy
  • Unikalna, wygięta szczoteczka, docierająca do każdej, nawet najdrobniejszej rzęsy
  • Opakowanie wykonane w 50% z plastiku odzyskanego z oceanów - OWP (Ocean Waste Plastic)
  • Allergy Certified
  • Formuła wegańska
  • Idealny dla długich, prostych rzęs, wymagających dodatkowego pogrubienia
               

Sposób użycia

Dla uzyskania perfekcyjnie wymodelowanych i pogrubionych rzęs aplikuj maskarę ruchem „zygzaka” od ich nasady a następnie wykonaj ruch obrotowy.  Szczotką skierowaną na płasko podkreśl dolne rzęsy. Dla pogłębienia efektu  intensywnego spojrzenia, nałóż czarną kredkę na górną linię wodną oczu. Aby to zrobić nieznacznie unieś rzęsy i poprowadź kredkę wzdłuż wewnętrznej linii wodnej. Dzięki temu trikowi linia rzęs staje się zdecydowanie bardziej wyrazista.

TIPS&TRICKS Dla pogłębienia efektu  intensywnego spojrzenia, nałóż czarną kredkę na górną linię wodną oczu. Aby to zrobić nieznacznie unieś rzęsy i poprowadź kredkę wzdłuż wewnętrznej linii wodnej. Dzięki temu trikowi linia rzęs staje się zdecydowanie bardziej wyrazista.

 

Konfigurator produktów

Podobne produkty

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone GOSH COPENHAGEN 2020

wsparcie: JL PROJEKT