#goshIMbeautifulchallenge -

CHALLENGE nr 1 / CHALLENGE nr 2 / CHALLENGE nr 3 / CHALLENGE nr 4

WYZWANIE: Makijaż rozświetlający w wersji: Gold Glow & Crazy Blue

Trend GLOW, od naturalnie świetlistej do spektakularnie rozświetlonej skóry, towarzyszy nam już od kliku sezonów. Nie mniej Wasze zainteresowanie nim wciąż nie słabnie. Okres letni to idealny czas na podkreślenie blasku skóry, ale i szczypty szaleństwa. W lipcu, miesiącu lata, wakacji stawiamy na malowanie światłem słońca i zdecydowany kolor! W tej roli sprawdzi się nowy puder rozświetlający I' sparkling SUN DUST, o wyjątkowej funkcji rozświetlacza i bronzera w jednym, dzięki któremy na Waszych policzkach, skroniach i dekolcie wyczarujecie złotą taflę podbijającą opaleniznę. W tym sezonie po okresie wyciszenia towarzyskiego, ciało i dusza rwie się by poszaleć choćby w kreacjach makijażowych. Tutaj nie może zabraknąć najbardziej trendowego NIEBIESKIEGO, który został kolorem roku 2020 według Instytytu Pantone! Odnajdziecie go w tuszu BOOMBASTIC CRAZY BLUE - żywy, wibrujący, electric- to przede wszystkim również mascara dająca efekt volume XXL na rzęsach! Odważcie się na glow i odważny niebieski w swoich interpretacjach looków i makijaży. Postanowiliśmy te trendy połączyć... dlatego rzucamy wyzwanie makijażowe Gold Glow & Crazy Blue! Czekamy na Wasze wykony, wersje, wariacje. Jeśli szukacie inspiracji i porad- zajrzyjcie do naszej Szkoły Makijażu Gosh&Hebe na kanałach, YouTube, gdzie publikujemy tematyczne lekcje makijażowe i tutoriale oraz Instagram Gosh.

Nie zapomnijcie w filmach, gifach, short video i zdjęciach oznaczyć swojej pracy hashtagiem #goshIMbeautifulchallenge - inaczej Was nie znajdziemy aby chcieć nagrodzić niezwykłymi boxami z kosmetykami GOSH oraz zaproszeniem na jesienny event INFUENCER'S FIESTA w Warszawie. W każdym wyzwaniu miesiąca nagradzamy najlepsze interpretacje i najpiękniejsze wersje naszego challeangu! Jurorem konkursu i wyzwania miesiąca jest zawsze znana/y Infuencer Makeup & Beauty. Zobaczcie, jak poradzili sobie z tym wyzwaniem Twórcy z You Tube, Instagrama i Tik Toka, którzy podjęli wyzwanie Gosh. Sprawdźcie zasady konkursu i wyróżnijcie się w #goshIMbeautifulchallenge.

INFLUENCERZY MAKEUP& BEAUTY, KTÓRZY PODJĘLI WYZWANIE #goshIMbeautifulchallenge

Marta Parciak

ZMALOWANA

"Biorę udział w wyzwaniu #goshIMbeautifulchallenge, ponieważ jest to świetna akcja, która pokazuje jak kreatywnie bawić się makijażem i nie tylko. Każdy z nas jest piękny i są różne odcienie piękna. To określenie zdecydowanie odnosi się także do mnie, mam wiele twarzy jak każdy makijażysta - i to właśnie zamierzam pokazać w wyzwaniu. Moja odsłona #goshIMbeautifulchallenge już wkrótce."

Jakub Cheer

"Biorę udział w challengu, ponieważ chcę przy okazji pokazać chłopaka, który też może i potrafi dobrze wykonać makijaż. Makijaże, które mamy zrobić są strzałem w 10-tkę! Crazy? Taki jestem i takie makijaże uwielbiam tworzyć, więc na pewno wyjdzie coś WOW! Efekt glow jest podstawą udanej imprezy. Zawsze każdy do mnie podchodzi i się pyta czego użyłem do looku, więc w tym wyzwaniu pokażę na co mnie stać."

Magda Wołosewicz

"Do odważnych świat należy. Jeśli wyzwanie zostaje rzucone, pędzle w dłoń i do dzieła! Na pewno będzie to świetna zabawa między nami makijażystami, ale przy okazji chcemy, aby nasi obserwatorzy także się zaangażowali i wspólnie z nami podejmowali wyzwania. Z marką GOSH dopiero się poznajemy, ale odkrywając i testując nowe produkty, czuję się mile zaskoczona jakością. Moje ulubione produkty to kredki z serii EYELINER WOODY, idealne do blendowania, totalny must have!"

KONKURS: #goshIMbeautifulchallenge:

ZASADY

1. Przygotuj zdjęcie lub film w odpowiedzi na wyzwanie „Makijaż Glow w wersji Gold Glow lub Crazy Blue

2. Opublikuj efekt swojego makijażu na swoim profilu IG z oznaczeniem #goshIMbeautifulchallenge i oznaczeniem @goshpolska

3. Publikacja zdjęcia z #goshIMbeautifulchallenge jest równoznaczna z akceptacją regulaminu konkursu.

4. Z opublikowanych makijaży zwycięzcę wybierze Zmalowana

5. Wyniki opublikujemy 28.07.2020 na naszej stronie www.gosh.pl oraz na IG Goshpolska

#GOSHGIRL: najlepsze publikacje konkursowe

Wasze inspiracje

Wasze inspiracje

Wasze inspiracje

Wasze inspiracje

Wasze inspiracje

Wasze inspiracje

Wygrana miesiąca: Najlepsza kreacja challengu nr 1

AND THE WINNER IS...

AND THE WINNER IS...rozwiązanie konkursu związanego z pierwszym wyzwaniem akcji #goshIMbeautifulchallenge nastąpi już 28.07.2020. Zwycięzcę wybierzemy wspólnie z naszą Jurorką - Zmalowaną. Śledźcie nas na social media GOSH Polska oraz na www.gosh.pl/goshIMbeautifulchallenge. Już nie możemy się doczekać:-)

Partnerzy akcji

CHALLENGE nr 1 / CHALLENGE nr 2 / CHALLENGE nr 3 / CHALLENGE nr 4

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone GOSH COPENHAGEN 2020

wsparcie: JL PROJEKT