That is primarily as a result of uncommon positioning in the dials and patek philippe replica due to this particular the particular oversize time windowpane will get sufficient room and mess the actual switch.

AUTOMATYCZNY EYELINER DO OCZU 24H


zoom

Opis produktu

Wodoodporny, automatyczny eyeliner o długotrwałej formule, to #Pewność Efektu wyrazistego makijażu oczu przez 24 godziny. Rekomendowany zarówno do makijażu górnej, dolnej powieki, jak i linii wodnej. Dzięki wodoodpornej formule nie przemieszcza się, nie rozmazuje ani nie kruszy, nawet podczas upalnych dni. Rekomendowany do każdego typu oka, ze szczególnym uwzględnieniem opadającej powieki. Dołączona do kosmetyku gumowa końcówka ułatwia roztarcie produktu, natomiast załączona strugaczka zapewnia zawsze odpowiedni kształt rysika. Bez parabenów i perfum.

Sposób użycia

Aplikuj na lub pod cienie, zarówno na górną jak i dolną powiekę, oraz na linię wodną. W celu uzyskania makijażu w stylu Smokey Eyes rozetrzyj narysowaną kreskę przy użyciu załączonej do kosmetyku gumki.

 

SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ
Konfigurator produktów

Podobne produkty

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone GOSH COPENHAGEN 2020

wsparcie: JL PROJEKT
Astrange issue happened within this evaluation.A lot of questions about my head, so I trigger in search of richard mille replica solutions.The quality along with the technology both are identical.